Користуючись сайтом, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookies. Вони дозволяють нам забезпечити Вам зручність при відвідуванні нашого сайту. Більше інформації на сторінці політика конфіденційності
0
0
Доставка безкоштовно
Кошик порожнiй
Фильтр

Час роботи
Знижки
Тип кухні 1

Доставка вірменська кухня Київ

1 результат
 • Доставка еды из Такие Пироги в городе Київ

  Такие Пироги

  • Час роботи: 09:00 - 20:00
  • Час доставки: 10:00 - 21:00
  • Мінімальне замовлення: від 0.00 грн
  • Вартість доставки: від 0.00 грн
  • Бесплатная доставка: Введіть Вашу адресу
  • Спосіб оплати: Готівкою кур'єру
  • Кухні: Армянська, Восточна, Грузинська, Еврейська, Кавказька, Російська

  Замовляємо айлазан, кяту, вірменський плов, мусака, хаш та інше страви вірменської кухні додому

  Доставка страв вірменської кухні по Києву, що не займає більше півгодини - години - чудова можливість спробувати країну на смак. Плов присутня в багатьох країнах, і практично скрізь є частиною культури їжі країни, яку Ви пробуєте, але ж сенс і буквальний, і переносний: замовляючи вірменський плов або доставку хаша або мусака додому.
  Замовити ту ж мусака, можна швидко і з доставкою додому, а значить, в будь-який момент, Ви зможете отримати насолоду від смачної вірменської кухнею.
  Знайомтеся з Вірменією, її смаком і запахом, відчувайте її, не залишаючи меж Києва, замовляючи страви традиційної кухні на нашому порталі.

  Ресторан «всюди»

  Svitresto.com - смачний вибір страв вірменської кухні з доставкою додому. Різноманітність і широту закладів з легкістю відповідає всім потрібним параметрам і критеріям. Кожний заклад з легкістю заповнить Ваш плановий прийом їжі: сніданок, обід або вечерю, зробивши його ситним, смачним і незвичайним. Крім того, система знижок і пропозицій при замовленні онлайн значно зменшать вартість трапези. У нас Ви зможете знайти як заклади з доставкою, що працює цілодобово, так і з певним графіком.
  Будь-яка кухня відрізняється від інших за тими чи іншими критеріями, а значить кожна, гідна того, щоб їй насолоджувалися, щоб її куштували і смакували, незалежно від часу або обстановки поглинання. Таку можливість надасть портал, який пропонує замовити хаш або мусака або будь-яке інше блюдо не тільки додому, але і на будь-яку адресу, головне знати координати і дочекатися доставки.
  Не знаєте, що замовити, не можете згадати жодного назви страви, не біда, відкриваючи інтернет меню Ви зможете не тільки прочитати назви і склад, а й відгуки інших від даного закладу, а значить вибір буде точніше і смачніше.

  Вірменська кухня онлайн

  Безліч закладів міста Києва, як цілодобових, так і з певним графіком з радістю доставлять Вам вбрання блюдо за годину, ще в теплому вигляді, з пилу-жару. Таким чином Ви насолодитеся не тільки тонкощами кухні, але і атмосферою, якої Вас обвернет навіть одне єдине блюдо.
  Не враховуючи знижки, сайт також має переваги, наприклад, Вам не потрібно буде висіти на лінії, Ви робите замовлення онлайн, а значить швидко і комфортно.
  Якщо Ви в пошуках не просто перекусу, але натхнення - Svitresto.com надасть Вас список місць, замовити мусака в яких, значить відчути смак і запах Вірменії.